Show menu

Nové kurzy šitia od mája 2015

24 Mar
Nové kurzy šitia od mája 2015

Kurzy šitia od mája 2015. Nové kurzy v ponuke pre deti aj dospelých.
Kategória: Kurzy a Workshopy šitia

Pripravované kurzy šitia od mája 2015

Pre dospelých

Pripravila som niekoľko nových kurzov šitia od mája 2015 a tie úspešné kurzy si zopakujeme ešte raz.

Na kurzoch som mala niekoľko budúcich aj súčasných mamičiek a na základe toho som navrhla kurz určené práve pre nich. Na kurze Šijeme (nielen) pre deti budeme šiť 3 výrobky určené pre deti, do detskej izby: košík na drobnosti, mäkkú hračku a patchworkovú deku.

Tento kurz je vhodný pre začiatočníkov, avšak nejaké základné znalosti ako ovládať šijací stroj by bolo dobré mať ešte pred kurzom. Základné zručnosti si môžete získať na Rýchlokurze šitia: 90 minút/ 12 EUR.

O tom akú hračku máme šiť stále ešte rozmýšľam a závisí aj od skupinky účastníkov. Môže to byť macík, sloník alebo niečo iné.

Kurz vďaka tomu, že budeme šiť rôzne typy výrobkov, poskytne dobré základy na budúce šitie hocičoho.

Zopakujeme si kurz Tašky a taštičky, ale troška v zmenenej podobe. Populárna kozmetická taštička sa bude šiť, no športovú tašku som nahradila plážovou taškou s patchworkovým vzorom a malú kabelku Clutch som vymenila za púzdro na mobil (alebo tablet).

Taktiež pripravujem špeciálny 1-dňový kurz na ušitie tašky pre náročnejších. Konkrétne to bude tento typ tašky – nižšie na obrázku. Kurz bude skôr pre pokračujúcich ako pre úplných začiatočníkov. Táto taška je konštrukčne náročnejšia, má spevnené dno, prešívanie, vkladaný kéder, zips, 2 spôsoby nosenia, husté prešívanie, vnútorné vrecko.

Presný termín vypíšem čoskoro.

Kabelka

Kabelka

Patchwork je moja vášeň a samozrejme bude aj nový kurz zameraný na patchworkovú techniku. Na kurze, ktorá pozostáva z 2 lekcií si ušijeme malú patchwork deku – Miniquilt.

Kurz na patchworkový Miniquilt bude začiatkom júna 2015.

Pre tých, čo by chceli šiť niečo iné, alebo im termíny skupinových kurzov nevyhovovalo je stále v ponuke Individuálny kurz šitia, ktorý trvá 1 deň a ušijú sa minimálne 2 výrobky.

Pre deti

Pre deti je v stále ponuke kurz Mladá návrhárka Tie deti, ktoré by nastúpili až neskôr odráta sa z ceny poplatok za predošlé termíny. Na požiadanie urobím skúšobnú lekciu zdarma, kde si dieťa môže vyskúšať šitie na šijacom stroji.

Cez letné prázdniny budem robiť denný tábor kreatívneho šitia už pre deti od 8 rokov. Pre deti je zabezpečený bohatý program, pekné vecičky na šitie. Budú len 2 turnusy v júli.

Dúfam, že si vyberiete a nájdete ten svoj kurz. Naučiť sa šiť nikdy nie je skoro ani neskoro!

Komentáre