Show menu

Súťaž pre zákazníčky Cik-Cak Štúdia!

03 Jún
Súťaž pre zákazníčky Cik-Cak Štúdia!

Pochváľte sa svojimi výtvormi, čo ste ušili po kurze alebo na základe mojich návodov a dajte fotku do príspevku na moju FB stránku. Majiteľka výrobku s najviac počtom likov dňa 30.6.2015 do 22.00h dostane balík zahraničných látok v hodnote 15 EUR ako darček.
Kategória: Kurzy a Workshopy šitia

Súťaž pre zákazníčky Cik-Cak Štúdia!

Som vždy veľmi rada, ak sa mi pochválite svojimi výtvormi, čo ste ušili po absolvovaní kurzu alebo na základe stiahnutého návodu.

Vytvorila som v Galérii kategóriu, kde dávam výrobky zákazníkov na kurze a rada by som pridala iné pekné vecičky. Je to dobrá motivácia pre ostatných. Šitie je zábava a zvládne každý, kto chce.

Preto som vytvorila túto súťaž, do ktorého sa môže zapojiť každý, kto buď bol na kurze, alebo ušil niečo na základe návodov z mojej stránky.

Podmienky súťaže

Pochváľte sa svojimi výtvormi, čo ste ušili po kurze alebo na základe mojich návodov a dajte fotku do príspevku na moju facebookovu stránku http://www.facebook.com/kreativnesitie.

Majiteľka výrobku s najviac počtom likov dňa 30.6.2015 o 22.00h dostane balík zahraničných látok v hodnote 15 EUR ako darček. Súťaž prebieha od 3.6. do 30.6. kedy sa zrátajú finálne počty likov.

Ak ste zatiaľ na kurze neboli alebo ste si nič neušili z mojich návodov, tak ešte nie je neskoro sa zapojiť. do konca júna je stále dostatok času urobiť si čas na malé šitie a niečo vyrobiť a odfotiť.

Látky Cik-Cak Štúdio

Ilustračné foto: Látky

Ako sa zapojiť

  1. Dajte fotku svojich výrobkov na moju Facebookovu stránku alebo mi ju pošlite, ak nemáte Facebook profil a ja to tam umiestnim.
  2. Dajte vedieť svojim známym, čo ste vytvorili a zapojte ich do hlasovania o naj ušitú vecičku.
  3. Do príspevku prosím dajte značku #sitiejezabava, aby sme všetky príspevky vedeli ľahko nájsť.

Teším sa na fotky ušitých vecičiek!

Komentáre