Show menu

Kde kupovať látky – tipy od zákazníkov

09 Sep
Kde kupovať látky – tipy od zákazníkov

Kde kupovať látky a textilnú galantériu. Zostavili sme zoznam obchodov na základe podnetov od našich zákazníkov.
Kategória: Nakupovanie

Kde kupovať látky – tipy od zákazníkov

V rámci súťaže o Zvukové pexeso nám naši zákazníci poslali rôzne tipy kde kupovať látky a textilnú galantériu z celého Slovenska. Teraz s Vami zdieľame tento zoznam.

Veľmi často sa ma začínajúce šikovnice pýtajú na kurzoch šitia, kde sa dajú kúpiť pekné látky. Veru pekná látka urobí aj horšie ušitý produkt lepším. Pekné látky sú našou najväčšou inšpiráciou pri šití

amsterdam-latky1

V mojom staršom článku ja som už odporučila 5 obchodov, ktoré ja často navštevujem. Tento zoznam Zoznam textilných obchodov (424 stiahnutí) teraz rozrástol o ďalšie tipy. Niektoré sú vyslovene eshopy, iné majú aj kamennú predajňu alebo je možný aj osobný odber tovaru.

amsterdam-latky4

Mnohé sa opakovali a zoznam nie je dlhý. Som si istá, že je ešte zopár ktoré chýbajú. Zoznam budem postupne aktualizovať a môžete poslať aj Vaše tipy na: info@kreativne-sitie.sk

amsterdam-latky3

Tiež odporúčam vyhľadávať textilné obchody s látkami na dovolenkách a cestách. Takto môžete prísť k mnohým zaujímavým kúskom.

amsterdam-latky2

Ja som toto leto bola v Amsterdame a úplnou náhodou som narazila na ulicu Albert Cuyp str., kde bolo blízko seba niekoľko obchodov s látkami za veľmi výhodné ceny. Posúďte sami na fotkách v tomto článku a určite sa tam zastavte. Na tejto ulici prebiehajú celoročne trhy.

amsterdam-latky6

 

Zoznam textilných obchodov  Slovensko- tipy od zákazníkov:

Zoznam obchodov s látkami (363 stiahnutí) zoznam-textilnych-obchodovtipy-od-zakaznikov

Komentáre