Show menu

Nové kurzy v roku 2017

01 Dec
Nové kurzy v roku 2017

Do ponuky kurzov šitia sme od januára 2017 zaradili niekoľko nových kurzov na rôzne témy: oblečenie, šitie pre deti, hračky či tašky. Zopakujeme si úspešné kurzy z minulosti a taktiež sme rozšírili našu lektorskú základňu.
Kategória: Kurzy a Workshopy šitia

Nové kurzy šitia v sezóne zima 2017

Pripravili sme nový rozvrh kurzov šitia od januára 2017. Zaradili sme do ponuky niekoľko úplne nových tém a výrobkov. Náš tím sa taktiež rozširuje, aby sme vedeli ponúkať rôzne tipy kurzov.

Rozvrh kurzov šitia:  Rozvrh kurzov šitia Zima 2017 (225 stiahnutí)

Kurzy šitia 2017 Rozvrh

Kurzy šitia 2017 Rozvrh

Nové kurzy šitia

 • Kurz šitia Tričko – je dobrým úvodom na šitie oblečenia a naučíte sa pracovať aj s úpletom a elastickou látkou.
 • Hniezdo pre bábätko – naša lektorka Andrea rada šije veci pre deti a prišla s takouto ponukou. Máme medzi zákazníčkami mnohé mladé a budúce mamičky a na tomto kurze si môžu ušiť teplučké hniezdo pre dieťatko.
  Hniezdo pre bábätko

  Hniezdo pre bábätko

 • Detské tepláky – “háremky” – môžete si ušiť tepláky podľa vlastného dizajnu.
  Tepláky háremky - kurz šitia

  Tepláky háremky – kurz šitia

 • Športová taška – tzv. Messenger bag – táto praktická taška sa hodí tvarovo pre muža aj ženu, závisí len od voľby látky. Zmestí sa do nej aj tablet, či notebook, môže sa hodiť aj na športovanie.
  Taška na plece

  Taška na plece

 • Nohavice – kurz šitia oblečenia je vhodná pre mierne pokročilých. Na kurze budeme šiť jednoduché nohavice s nadčasovým strihom. Kurz bude viesť naša lektorka Adriana, ktorá je veľmi skúsená krajčírka.
 • Montessori hračka – naša lektorka Katka robila u nás už kurz na Quiet book a teraz si s ňou môžete ušiť nejakú jednoduchšiu hračku pre rozvoj dieťata, presný typ ešte vyberáme a robíme na vzorke.
 • Na úpravu odevov sme zaradili dva kurzy: Výmena Zipsu a Skrátenie nohavíc, ktoré budú prebiehať ako workshop. Ideálne keď si donesiete vlastný kusy, ktoré potrebujú úpravu.
  Rozpáranie okraja

  Skrátenie nohavíc

 • Vsadka do kabátu – poteší mamičky, ktoré svoje deti nosia. Vsadka umožňuje rozšíriť si bundu o časť, aby sa pod kabát zmestil nosič.
  Vsadka do kabátu kurz

  Vsadka do kabátu kurz

 • Jednoduché úplet šaty – príchodom jari budeme šiť niečo pekné a ženské. Tieto jednoduché šaty zvládnete aj bez väčších skúseností.

Kurz šitia pre deti

Na základe požiadaviek našich fanúšikov otvárame túto zimu 2 detské skupiny. Kurzy pre deti budú prebiehať pravidelne poobede od 15:00 do 16:30.

kurz šitia deti

kurz šitia deti

 1. Skupina pondelky od 16.01.2017
 2. Skupina štvrtky od 19.01.2017

Spolu 5 lekcií, kde si deti ušijú 5 výrobkov.

Kurz je vhodný pre deti od 8 do 16 rokov.

Úspešné kurzy z minulých sezón

 • Rýchlokurz šitia – pre tých, čo by šitie radi vyskúšali a oboznámili sa so šijacím strojom.
 • Začíname šiť – kurz pre začiatočníkov v 4 lekciách – 4 výrobky: vankúš, nákupná taška, kozmetická taška so zipsom a hračka
 • Ako pracovať so strihom – tento kurz vás naučí pracovať s hotovým strihom, brať miery, prekreslovať strih a preniesť strih na látku.
  Kurz šitia sukne

  Kurz strihy

 • Quiet book – pre veľký úspech sme tento kurz znova zaradili a prevedieme vás technikou zostavenie textilnej knižky.
  Quiet book - kurz šitia

  Quiet book – kurz šitia

 • Kurz šitia – Sukňa – tento kurz sme mali aj minulú sezónu a naši zákazníci si ušili desiatky sukní. V marci 2017 bude nový termín.
  Kurz šitia sukne

  Kurz šitia sukne

Kurzy šitia mimo Bratislavy

Rozhodli sme sa skúsiť kurz mimo Bratislavy a vybrali sme ako lokalitu Banskú Bystricu. Počas intenzívneho víkendového kurzu môžete absolvovať až 12 hodín kurzu a ušiť si s nami: tričko, tašku, hračku, či naučiť sa základy patchworkovej techniky.

Víkendový kurz šitia v Banskej Bystrici je plánovaný na 11. a 12.februára 2017 a je možné sa nezáväzne registrovať do 10.01.2017.

Víkendový kurz šitia v BB

Víkendový kurz šitia v BB

Chýba nejaká téma, či výrobok? Čo by ste sa radi naučili šiť? Čo sa vám ťažko šije a potrebujete s tým pomôcť? Pošlite nám naše návrhy a pozrieme sa na to.

Kurzy si môžete kúpiť aj ako darčeková poukážka.

Darčekový poukaz Kurz šitia

Darčekový poukaz Kurz šitia

Diana Rusnáková

 

 

Komentáre