Show menu

Návod za balík látok

14 Dec
Návod za balík látok

Pošlite nám svoj návod, fotopostup na nejakú šitú peknú vecičku a my Vám to zverejníme. Ako odmenu dostanete balík látok.
Kategória: Šitie tipy

Návody od nadšencov šitia

Milé dámy, priali by sme si, aby ste sa stali aktívnymi prispievateľkami na náš web. Aby to, čo sa páči vám, ste mohli dať do povedomia nám všetkým. Ukázať vašu vášeň k šitiu a produkty, ktoré tvoríte. Deliť sa so skúsenosťami a názormi.

Pripravili sme pre vás rubriku: Návody od čitateľov, kde budeme zverejňovať návody, fotopostupy od vás. Ako odmenu dostanete balík 3 látok – 3 ks fat quarter (každá veľkosť cca. 50*60 cm).

Bavlnené látky

Ako sa zapojiť?

  1. Urobte návod ako niečo ušiť (aj s fotopostupom). Musí to byť buď šité na stroji alebo ručne, alebo nejaká textilná technika.
  2. Pošlite nám ho na mail info@kreativne-sitie.sk  – text postupu, návod, spotreba materiálu, miery, strih, fotky a pod.
  3. Pri zasielaní návodu súhlasíte s jeho zverejnením na webovej stránke www.kreativne-sitie.sk a tiež na facebookovskej stránke www.facebook.com/kreativnesitie. Tým súhlasíte so zverejnením a spracovaním svojich osobných údajov ako autora návodu spoločnosťou Cik-Cak Štúdio s.r.o, Bratislava. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely zverejňovania autorských osôb v zmysle Zák. č. 122/13 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú.
  4. My návod prečítame, prípadne opravíme chyby a spracujeme na našom webe. Zverejníme len návody, ktoré budú dobré (zrozumiteľný text, s nerozmazanými fotkami) a ktoré sú vyrobené šitím alebo inou textilnou technikou.
  5. O zverejnení vás vopred informujeme.

Prečo sa zapojiť?

Okrem darčeku (balíku 3 látok, ktorý vám pošleme) sa zviditeľníte. Nechajte sa poznať.

Balík látok do súťaže

 

Ak šijete aktívne, môžete svoje hobby napríklad rozšíriť k podnikaniu a takto svoj výrobný proces prezentovať.

Ak máte niečo, čo chcete o sebe povedať, veľmi radi to zverejníme a podelíme sa o to s ostatnými ženičkami.

Poďte s nami do toho. Nie je to také zložité. Okrem toho, čo robíte bežne pri šití je potrebné akurát fotiť kroky a potom to spísať. Je pravda, že to zaberie trošku času, ale vám to určite za to stojí. Nám za to stojíte vy – naše kurzantky, fanušičky, čitateľky a priateľky. A dúfame, že dámy, ktoré sme učili na kurzoch svoje poznatky zúročia. Veľmi sa už tešíme na vaše príspevky.

 

Komentáre