Show menu

Online kurz šitia

16 Apr
Online kurz šitia

Testovanie nášho online kurzu sa ukončilo. Prečítajte, čo povedali o kurze prvé zákazníčky. Ku kurzu máte neobmedzený prístup a môžete zaplatiť niekoľkými spôsobmi online. Cik-Cak Štúdio
Kategória: Kurzy a Workshopy šitia

Online kurzy šitia

V rámci testovania sme poskytli prístup do nášho online kurzu šitia niekoľkým záujemcom. Kurz dokončili a na základe ich spätnej väzby sme urobili ešte zopár úprav. Online kurzy šitia sú teraz pripravené aj pre ostatných záujemcov.

Tu sú vyjadrenia našich prvých zákazníkov:

“Mala som možnosť vyskúšať si kurz Ako na zipsy. Je perfektný. Všetko je zrozumiteľne vysvetlené a ukázané na videách. Po absolvovaní kurzu zrejme nikto nebude mať problém prišiť akýkoľvek zips. Osobne sa teším na kurz týkajúci sa šitia z úpletov. Určite si ho zakúpim, keď bude dostupný. Kurz Ako na zipsy môžem vrelo odporúčať”.

Anna Kríčková

“Ja som si vyskúšala online kurz pre začiatočníkov a pochopila som všetky chyby, ktoré som robila ako samouk :) krásne vysvetlené, dokonca cvičné listy, ktoré pomôžu pri základných stehoch. Odporúčam :)”

Ivanka Hečková Svátková

“Dostala som príležitosť vyskúšať online kurz šitia pre začiatočníkov. Vrele odporúčam pre všetkých, ktorí sa so strojom začínajú zoznamovať. Lekcie sú systematické, prehľadné a hlavne zrozumiteľné. Pracovalo sa mi výborne. Prvý vankúš je už na svete :) Ešte raz ďakujem.”

Andrea Lori Koltaiová

Ako kurz objednať

Postup objednávania je veľmi jednoduchý. Stačí len kliknúť na tlačidlo kúpiť, vyplniť vaše fakturačné údaje.

Kurz môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo urobiť rovno online platbu cez svoj internet banking, či zaplatiť kartou.

Následne Vám prídu na Váš mail prihlasovacie údaje a online video kurz môžete začať.

Prístup do kurzu je neobmedzený. Tempo akým sa budete učiť si zvolíte samé, podľa času a potrieb. Kurz si môžete prehrať hocikoľko krát.

Garancia spokojnosti

Na kurz okrem povinnej zákonnej lehoty 14 dní dávame garancie navyše. Ak s kurzom nie ste spokojná do 30 dní po zakúpení Vám vrátime 100% poplatku bez udania dôvodu.

Online kurz šitia plagát1

Komentáre