Show menu

Hľadá sa pokračovateľ

14 Feb
Hľadá sa pokračovateľ

Hľadá sa pokračovateľ, nadšenkyňa šitia, ktorá by mala záujem prevziať prevádzku webstránky www.kreativne-sitie.sk.
Kategória: Kurzy a Workshopy šitia

Hľadá sa pokračovateľ

Moje podnikanie ma zaviedlo iným smerom a rozhodla som sa predať svoj web www.kreativne-sitie.sk ako aj ukončiť poskytovanie kurzov šitia, ktorým sa nestíham venovať dostatočne popri iných aktivitách.

Hľadám pokračovateľa a nadšenkyňu v šití, pre koho zabehnutý web môže byť prínosom a nemusí si sama vybudovať všetko od nuly.  Web www.kreativne-sitie.sk za takmer 4 roky fungovania má svojich čitateľov a umiestňuje sa dobre vo výsledkoch vyhľadávania na mnohé kľúčové slová okolo šitia.

Cikcak studio

Webstránka má potenciál aj v kombinácii s nejakým príbuzným podnikaním, napríklad v oblasti handmade, predaja šijacích strojov či látok alebo galantérie. Šitie má stále viac priaznivcov a o kurzy šitia je neustále záujem. Podmienkou ale nie je aj pokračovať v kurzoch šitia nevyhnutne. Všeobecný názov webu dáva priestor aj na iný kreatívny biznis.

kurzy šitia

Webstránka je na WordPress šablóne, má responzívny dizajn a beží na htpps protokole. Na pridruženej subdoméne https://onlinekurz.kreativne-sitie.sk/ je platforma na predaj online videokurzov aj s platobnou bránou.

Online kurz šitia plagát1

K webstránke patria aj profily na sociálnej sieti Facebook, Instagram, Youtube. Najväčšiu skupinu fanúšikov má na Facebooku nad 2700.

Kto by chcel pokračovať priamo aj v poskytovaní kurzov šitia v Bratislave, tak je možnosť odkúpiť aj zariadené štúdio so všetkým, čo na organizáciu kurzov šitia treba. Priestory sú v prenájme v administratívnej budove blízko centra Bratislavy na Koceľovej 9. Kúpa zariadeného štúdia nie je ale podmienkou a web je v predaji aj samostatne.

Bola by som rada, keby sa našla záujemkyňa (alebo záujemca), kto má naozaj blízko k šitiu alebo iným ručným prácam. Webstránka spolu s online platformou, sociálnymi profilmi a štúdiom šitia je pripravená slúžiť novému prevádzkovateľovi hneď od prvého dňa. Vyše 1600 kontaktov v databáze poskytuje solídny základ na ďalšie zveľaďovanie.

Kurz šitia vankúš

Ako súčasť predaja zaškolím a odovzdám know-how novému majiteľovi, ako pracovať s webom, pridávať nový obsah, tvorba návodov a videa a pod.

Ak poznáte niekoho, kto by sa na to hodil alebo má príbuzné podnikanie, tak budem rada ak informáciu posuniete.

Pre vážnych záujemcov poskytnem telefonicky alebo mailom viac informácií.

Diana Rusnáková

Komentáre